Akce školy

V této podsekci Fotogalerie přinášíme fotografie z různých akcí školy ... najdete se tam ?

 

Datum Akce

Lyžařský výcvikový kurs
1.- 6. února 2009

Letošního zimního kurzu se zúčastnilo 20 žáků a žákyň z naší školy a společně s námi „ na zkušenou“ také 7 žáků a žákyň ze ZŠ Třemošná. Bydleli jsme v turistické ubytovně U Krále Šumavy a stravování jsme měli ve skibaru přímo na sjezdovce Samoty.

 

Rozsvícení vánočního stromu
9. prosince 2008

Rozsvícení vánočního stromu proběhlo 9. prosince 2008. Akci pořádal Městský úřad Kaznějov společně s kaznějovskými hasiči. Žáci naší školy se pochopitelně také zúčastnili. A když už byla tma, tak se všichni mohli podívat na pěkný ohňostroj.

 

 

Mikuláš ve škole
5. prosince 2008

Tady si můžete prohlédnout fotky z pátku 5. prosince, kdy nás ve třídách navštívil Mikuláš, čerti a pohledné Andělky ...

 

 

Vánoční výstava Pomozte dětem ! 
2. - 4. prosince 2008 

Naše škola se dlouhodobě angažuje v projektu Pomozte dětem!, (tzv.Kuře ) kdy ve spolupráci a pod vedením všech učitelů 1. a 2. stupně žáci vytvářejí výtvarné práce, které jsou vystaveny na prodejní výstavě a výtěžek z této výstavy je zasílán na konto Pomozte dětem!. 

 

 

Vyhlášení celoškolní výtvarné soutěže "Návštěva v ZOO"
19. listopadu 2008

19.listopadu 2008  proběhlo ve vestibulu školy slavnostní vyhlášení celoškolní výtvarné soutěže "Návštěva v ZOO" . Pojďte se podívat, jak to probíhalo ...